X
تبلیغات
رایتل

لطفا از صفحه اول سایت دیدن نمایید

در صورت وجود مشکل در دانلودها اطلاع دهید تا سریعا مشکل بر طرف گردد

لطفا جهت اطلاع از به روز رسانی در خبرنامه سایت عضو شوید


لطفا جهت جستجوی آهنگ یا تیتراژ مورد نظر خود از گزینه جستجو در سمت چپ منوی بالایی سایت استفاده نماییدما را در تلگرام دنبال کنید
https://telegram.me/Tvsongمرتبه
تاریخ : پنج‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1390


حتی درمیان بازیگران هالیوود هم بازیگری با ویژگیهای گلزار وجود ندارد …

بهنوش بختیاری بازیگر شناخته شده سینما وتلویزیون ایران در مطلبی که درروزنامه تماشا به نقل از او منتشر شده به تمجید از محمد رضا گزار پرداخته است.

به گزارش جهان بختیاری دریادداشت خود نوشته است اگر محمد رضا گلزار در هالیوود زندگی می کرد به همین اندازه محبوب و قابل احترام بود . به همین علت احساس می کنم در کل ایران هم محمد رضا گلزار یکی است ...

بقیه در ادامه مطلب ...

من در چند فیلم با آقلی گلزار همکاری کرده ام ومانند برادرم دوستشان دارم . ایشان علاوه براینکه بازیگری خوش استیل و خوش چهره هستند بسیار خوش اخلاق ،مهربان ومردمی نیز هستند و همین امر باعث می شود من یکی از طرفداران ایشان باشم .

علاوه براین ،ایشان بازیگر فوق العاده ای هستند اولین کسی هستند که سر صحنه حاضرمی شود وبرای کارش ارزش بالایی قائل است .

فکر می کنم بااین تفاسیر می توان ایشان را فوق ستاره سینمای ایران دانست .چون کمتر بازیگری است که همه این ویژگیها را یکجا داشته باشد .حتی دربین بازیگران هالیوود هم چنین بازیگری وجودندارد.

این بازیگر سینما وتلویزیون درادامه افزوده :به همین سبب ،دستمزدی که به ایشان پیشنهاد شده ،کاملا منطقی است و آقای گلزار لایق این دستمزد و حتی بالاتر از این است .در حالی که بازیگران هم مانند فوتبالیستها زحمت می کشند و قابل احترام اند . اگر بازیگران ما دستمزد مناسبی بگیرند نیازی نیست که به بازی در هر کاری تن بدهند و می توانند خیلی گزیده تر عمل کنند .در حال حاضر هم خیلی خوشحالم که تهیه کننده ای حاضر شده دستمزدی را که لایقی گلزار است به ایشان بدهد و از صمیم قلب تبریک می گویم .

بهنوش بختیاری دربخش پایانی مطلب خود آورده است :برای برخی همکاران که از روی حسادت سعی کردند ایشان را تخریب کنند بسیار متاسفم .برخی همکاران دراین چند روز به سبب بخل و کینه ،برای کم کردن طرفداران گلزار ،تلاش کردند که خوشبختانه موفق نبودند و چیزی از محبوبیت گلزار ،که پدیده سینمای ایران است کم نشد .
طبقه بندی:


ما را در تلگرام دنبال کنید
https://telegram.me/Tvsong


ارسال توسط میلاد
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظرسنجی
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات بنری
تبلیغات متنی
<